STP10NK60Z
MFR.Part #
STP10NK60Z
JLCPCB Part #
C2832822
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 115W 37pF 4.5V 600V 750mΩ@10V 90nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS