STN3N45K3
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STN3N45K3
JLCPCB Part #
C222083
Package
SOT-223
Description
1 N-channel 164pF 17pF 3W 3pF 4.5V 450V 4Ω@10V 600mA 9.5nC@10V N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS