STL8N10F7
MFR.Part #
STL8N10F7
JLCPCB Part #
C222400
Package
PowerVDFN-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.64nF 100V 20mΩ@10V 25nC@50V 25pF 35A 4.5V 50W N-Channel PowerVDFN-8 MOSFETs ROHS