STL30N10F7
MFR.Part #
STL30N10F7
JLCPCB Part #
C377941
Package
PowerFLAT(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 14nC@10V 19pF 215pF 30A 35mΩ@10V 4.5V 75W 920pF N-Channel PowerFLAT(5x6) MOSFETs ROHS