STF11NM80
MFR.Part #
STF11NM80
JLCPCB Part #
C500971
Description
-65℃~+150℃ 1 N-channel 1.63nF 11A 150W 30pF 400mΩ@10V 43.6nC@10V 5V 800V TO-220FP MOSFETs ROHS