STF10N60
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STF10N60
JLCPCB Part #
C500966
Package
TO-220FP
Description
-55℃~+150℃ 0.84pF 1 N-channel 13.5nC@10V 25W 2V 400pF 600V 600mΩ@10V 7.5A TO-220FP MOSFETs ROHS