STD7N60M2
MFR.Part #
STD7N60M2
JLCPCB Part #
C222089
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 271pF 4V 5A 600V 60W 8.8nC@10V 950mΩ@10V N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS