STD70N10F4
MFR.Part #
STD70N10F4
JLCPCB Part #
C672181
Package
DPAK(TO-252)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 125W 15mΩ@10V 190nC@10V 190pF@25V 4V@250uA 5.8nF@25V 60A DPAK(TO-252) MOSFETs ROHS