STD65N55F3
MFR.Part #
STD65N55F3
JLCPCB Part #
C5269570
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110W 2.2nF@25V 25pF@25V 45nC@27V 4V 55V 8.5mΩ@10V 80A DPAK MOSFETs ROHS