STD3NK100Z
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STD3NK100Z
JLCPCB Part #
C200451
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12pF 18nC@10V 1kV 2.5A 4.5V 53pF 601pF 6Ω@10V 90W N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS