STD2NC45-1
MFR.Part #
STD2NC45-1
JLCPCB Part #
C5931779
Package
TO-251(IPAK)
Description
-65℃~+150℃ 1 N-channel 1.5A 160pF@25V 3.7V 30W 4.5Ω@10V 450V 7nC@10V TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS