STD25N10F7
MFR.Part #
STD25N10F7
JLCPCB Part #
C114860
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 14nC@10V 19pF 215pF 25A 35mΩ@10V 4.5V 40W 920pF N-Channel TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS