STB20NM50T4
MFR.Part #
STB20NM50T4
JLCPCB Part #
C2688652
Package
TO-263
Description
-65℃~+150℃ 1 N-channel 1.48nF 192W 20A 250mΩ@10V 285pF 34pF 500V 56nC@10V 5V@250uA N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS