SMP80MC-200
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMP80MC-200
JLCPCB Part #
C2667408
Package
DO-214AA
Description
150mA 200V 255V 25pF 80A DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS