SMP50-270
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMP50-270
JLCPCB Part #
C3224969
Package
SMA(DO-214AC)
Description
150mA 25pF 50A SMA(DO-214AC) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS