SMP50-200
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMP50-200
JLCPCB Part #
C2650100
Package
SMA(DO-214AC)
Description
150mA 200V 25pF 267V 50A 5uA SMA(DO-214AC) Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS