SMCJ33CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMCJ33CA-TR
JLCPCB Part #
C672347
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 143A@8/20us 1uA 33V 36.7V 69.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS