SMCJ30A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMCJ30A-TR
JLCPCB Part #
C1975473
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 200nA 30V 32A@8/20us 35.1V 64.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS