SMC30J30A
MFR.Part #
SMC30J30A
JLCPCB Part #
C1977833
Description
-55℃~+175℃ 200nA 30V 33.3V 3kW 569A@8/20us 64.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS