SMC30J28A
MFR.Part #
SMC30J28A
JLCPCB Part #
C3710176
Package
SMC(DO-214AB)
Description
200nA 28V 31.1V 3kW 45.4V 66A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS