SMC30J22A
MFR.Part #
SMC30J22A
JLCPCB Part #
C3704382
Description
-55℃~+175℃ 200nA 22V 24.4V 35.5V 3kW 85A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS