SMC30J18A
MFR.Part #
SMC30J18A
JLCPCB Part #
C2970966
Package
SMC
Description
-55℃~+175℃ 103A 18V 200nA 20V 29.2V 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS