SMC30J16A
MFR.Part #
SMC30J16A
JLCPCB Part #
C7317068
Description
16V 17.8V 200nA 26V 34.4A@8/20us 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS