SMBJ58A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ58A-TR
JLCPCB Part #
C133657
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 121V 200nA 4kW@8/20us 58V 6.7A@8/20us 64.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS