SMBJ30CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ30CA-TR
JLCPCB Part #
C90154
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS