SMAJ70A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ70A-TR
JLCPCB Part #
C1974086
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 146V 16A@8/20us 200nA 400W 70V 81.9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS