SMAJ43CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ43CA-TR
JLCPCB Part #
C132938
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 2.3kW@8/20us 25A@8/20us 43V 50.3V 91V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS