SMAJ33CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ33CA-TR
JLCPCB Part #
C132941
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 33A@8/20us 33V 36.7V 400W 69.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS