SMAJ26CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ26CA-TR
JLCPCB Part #
C1973192
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1uA 26V 28.9V 400W 43A@8/20us 53.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS