SMA4F64A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA4F64A
JLCPCB Part #
C3714146
Package
SMA-flat
Description
-55℃~+175℃ 134V 17A@8/20us 200nA 400W 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS