SMA4F58AY
MFR.Part #
SMA4F58AY
JLCPCB Part #
C3711207
Description
-55℃~+175℃ 121V 19A@8/20us 1uA 400W 58V 64.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS