SMA4F48AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA4F48AY
JLCPCB Part #
C3708252
Package
SMA-flat
Description
100V 23A@8/20us 400W 48V 53.2V TVS SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS