SMA4F100AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA4F100AY
JLCPCB Part #
C1981482
Package
SMA-flat
Description
-55℃~+175℃ 100V 117V 2.5kW@8/20us 200nA 212A@8/20us 212V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS