SM6T220CA
MFR.Part #
SM6T220CA
JLCPCB Part #
C133695
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 220V 220V 388V 48.5A@8/20us 4kW@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS