SM6F26AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM6F26AY
JLCPCB Part #
C3701419
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 1uA 26V 30.4V 4kW@8/20us 53.5V 75A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS