SM15T27A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T27A
JLCPCB Part #
C2970445
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 200nA 207A@8/20us 23.1V 25.7V 48.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS