SM15T24A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T24A
JLCPCB Part #
C1973762
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 234A@8/20us 25.2V 25.2V 42.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS