SM15T22CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T22CA
JLCPCB Part #
C1981889
Package
SMC
Description
1.5kW 1uA 22V 23.1V 254A@8/20us 39.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS