LDK130M33R
MFR.Part #
LDK130M33R
JLCPCB Part #
C2969807
Package
SOT-23-5L
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 3.3V 300mA 30uA 400mV@(300mA) 5.5V 55dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS