HSP051-4M10
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
HSP051-4M10
JLCPCB Part #
C1973641
Package
uQFN-10(1x2.5)
Description
-40℃~+150℃ 0.2pF 100nA 10V、13V 1A@8/20us 3.6V 5.8V ESD Four channels IEC 61000-4-2 uQFN-10(1x2.5) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS