ESDA6V1LY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA6V1LY
JLCPCB Part #
C2936094
Package
SOT-23-3L
Description
-40℃~+150℃ 140pF 18A@8/20us 2 20uA 300W@8/20us 5.25V 6.1V 7.2V ESD Unidirectional SOT-23-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS