ESDA5V3L
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA5V3L
JLCPCB Part #
C87911
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 15A@2.5us 2 220pF 2uA 300W 3V 5.3V 5.3V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS