BZW50-82B
MFR.Part #
BZW50-82B
JLCPCB Part #
C1665809
Description
189V 2.6nF 34A@10/1000us、317A@8/20us 5kW@10/1000us 5uA 82V 91V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS