BZW04-5V8B
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
BZW04-5V8B
JLCPCB Part #
C1665833
Package
DO-15
Description
13.4V 1mA 3.5nF 38A@10/1000us、174A@8/20us 400W@10/1000us 5.8V 6.45V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS