BZW04-5V8
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
BZW04-5V8
JLCPCB Part #
C3718001
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
10.5V 1mA 3.5nF 38A 400W 5.8V 6.45V TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS