1.5KE7V5ARL
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE7V5ARL
JLCPCB Part #
C3698770
Description
1 1.5kW 14.5V 6.4V 690A@8/20us 7.13V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS