1.5KE62CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE62CA
JLCPCB Part #
C132956
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 1.7nF 111V 1uA 53V 62V 746A@8/20us Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS