1.5KE62ARL
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE62ARL
JLCPCB Part #
C3700019
Package
DO-201
Description
1.5kW 1.7nF 111V 1uA 53V 58.9V 90A@8/20us TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS