1.5KE220A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE220A
JLCPCB Part #
C2972031
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 188V 1uA 209V 26A@8/20us 388V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS