1.5KE180A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE180A
JLCPCB Part #
C2935157
Package
DO-201
Description
1.5kW 154V 171V 1uA 317V 6.1A 725pF TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS